Alles over Dailyflex

Dagelijks werven en coachen we kandidaten in hun zoektocht naar een passende baan. Voorzien wij klanten van betrouwbare adviezen en goede flexkrachten. Wij weten dan ook als geen ander, dat werknemers het hart van het bedrijf vormen. Maak kennis met de mensen achter Dailyflex!

Team

Mensen in hun kracht zetten, dat is waar Dailyflex goed in is. Dat geldt natuurlijk ook voor ons eigen team. Alle medewerkers van Dailyflex beschikken over hun eigen kwaliteiten en specialismen. Door ieders kracht op de juiste wijze in te zetten en samen te brengen, ontstaat een team dat dagelijks het beste uit zichzelf haalt.

" Soms moet je vergeten wat je voelt en onthouden wat je waard bent."

Anna Walusz

Daily-Coach

anna@dailyflex.nl
" Succes is geen toeval. Het is hard werken, doorzetten, leren, investeren en vooral houden van wat je doet."

Ronald Saarloos

Oprichter en eigenaar

ronald@dailyflex.nl
" If you are not taking care of your customer, your competitor will."

Ferry van Tienen

Sales manager

ferry@dailyflex.nl
" Great things in business are never done by one person, they’re done by a team of people."

Kasia Naduk

Daily-Coach en coördinator Frontoffice

kasia@dailyflex.nl
" TEAM: Together Everyone Achives More"

Wojciech Pytel

Vervoer flex-collega’s

" You choose who you want to be."

Henriëtte van Santen

Vestigingsmanager

henriette@dailyflex.nl
" No means next opportunity."

Robert Boon

Daily-Coach en Jr. Accountmanager

robert@daiyflex.nl
" Price is what you pay, value is what you get."

Mariëlle van der Knaap

Financiële administratie

marielle@dailyflex.nl
" Succes begint altijd waar je nu bent en met wat je nu hebt."

Ewa Milkowska

Daily-Coach

ewa@dailyflex.nl
" Dare to dream, dare to try, dare to fall, dare to succeed."

Jolanda van Velden

HR- en verzuimcoördinator

jolanda@dailyflex.nl
" Een loopbaan is te waardevol om niet zelf ter hand te nemen."

Annemiek van den Broek

Oprichter en eigenaar HumanConnected Werving & Selectie

annemiek@humanconnected.nl
" The best form of transport is happiness."

Grzegorz Swat

Vervoer flex-collega’s

Job Alert

Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwe vacatures in jouw vakgebied? Maak dan een jobalert aan! Je ontvangt automatisch een bericht zodra er een nieuwe vacature is die voldoet aan jouw zoekcriteria. Een jobalert aanmaken is zo gebeurd!

Maak een job alert aan!

Contact

Maak een job alert aan!